DF7-5EP-3.96C
DF7-5EP-3.96C Hirose Electric Co Ltd
DF7.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG HSG 5POS 3.96MM
Packaging: Bulk
Connector Type: Plug
Contact Termination: Crimp
Color: White
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Number of Positions: 5
Pitch: 0.156" (3.96mm)
Contact Type: Male Pin
Fastening Type: Latch Holder
Number of Rows: 1
Написати відгук
Description: CONN PLUG HSG 5POS 3.96MM, Packaging: Bulk, Connector Type: Plug, Contact Termination: Crimp, Color: White, Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Number of Positions: 5, Pitch: 0.156" (3.96mm), Contact Type: Male Pin, Fastening Type: Latch Holder, Number of Rows: 1.