DF7055SBP40LNV
DF7055SBP40LNV Renesas Electronics Corporation
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC MCU 32BIT 512KB FLASH 256QFP
Packaging: Tray
Package / Case: 256-BFQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 40MHz
Program Memory Size: 512KB (512K x 8)
RAM Size: 32K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA)
Oscillator Type: Internal
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: SH-2E
Data Converters: A/D 32x10b
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V
Connectivity: CANbus, EBI/EMI, SCI
Peripherals: DMA, POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 256-QFP (40x28)
Number of I/O: 149
DigiKey Programmable: Not Verified
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC MCU 32BIT 512KB FLASH 256QFP, Packaging: Tray, Package / Case: 256-BFQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 40MHz, Program Memory Size: 512KB (512K x 8), RAM Size: 32K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C (TA), Oscillator Type: Internal, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: SH-2E, Data Converters: A/D 32x10b, Core Size: 32-Bit Single-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 3.6V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, SCI, Peripherals: DMA, POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 256-QFP (40x28), Number of I/O: 149, DigiKey Programmable: Not Verified.