DF71252D50FPV#Z1
DF71252D50FPV#Z1 Renesas Electronics Corporation
sh7125-group-sh7124-group-hardware-manual?r=1054826
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: SH71253F 50MHZ FP-64K WTR
Packaging: Tray
Package / Case: 64-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Program Memory Size: 64KB (64K x 8)
RAM Size: 8K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: SH-2
Data Converters: A/D 8x10b
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 5.5V