DF71253N50FAV#G1 Renesas Electronics Corporation
sh7125-group-sh7124-group-hardware-manual?r=1054826
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: 32-BIT GENERAL MCU
Packaging: Tray
Package / Case: 64-BQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 50MHz
Program Memory Size: 128KB (128K x 8)
RAM Size: 8K x 8
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C (TA)
Core Size: 32-Bit
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 5.5V
Connectivity: SCI
Peripherals: POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 64-QFP (14x14)
Number of I/O: 37
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 32-BIT GENERAL MCU, Packaging: Tray, Package / Case: 64-BQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 50MHz, Program Memory Size: 128KB (128K x 8), RAM Size: 8K x 8, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: SH-2, Data Converters: A/D 8x10b, Core Size: 32-Bit, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 4V ~ 5.5V, Connectivity: SCI, Peripherals: POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 64-QFP (14x14), Number of I/O: 37.