DF71313AD80FPV
DF71313AD80FPV Renesas Electronics Corporation
sh7137-group-hardware-manual
Виробник: Renesas Electronics Corporation
Description: IC MCU 32BIT 128KB FLASH 80LQFP
Packaging: Tray
Package / Case: 80-LQFP
Mounting Type: Surface Mount
Speed: 80MHz
Program Memory Size: 128KB (128K x 8)
RAM Size: 8K x 8
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Oscillator Type: External
Program Memory Type: FLASH
Core Processor: SH-2
Data Converters: A/D 12x12b
Core Size: 32-Bit Single-Core
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V
Connectivity: CANbus, EBI/EMI, I²C, SCI, SSU
Peripherals: POR, PWM, WDT
Supplier Device Package: 80-LQFP (14x14)
Number of I/O: 44
DigiKey Programmable: Not Verified
Написати відгук
Description: IC MCU 32BIT 128KB FLASH 80LQFP, Packaging: Tray, Package / Case: 80-LQFP, Mounting Type: Surface Mount, Speed: 80MHz, Program Memory Size: 128KB (128K x 8), RAM Size: 8K x 8, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Oscillator Type: External, Program Memory Type: FLASH, Core Processor: SH-2, Data Converters: A/D 12x12b, Core Size: 32-Bit Single-Core, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): 3V ~ 5.5V, Connectivity: CANbus, EBI/EMI, I²C, SCI, SSU, Peripherals: POR, PWM, WDT, Supplier Device Package: 80-LQFP (14x14), Number of I/O: 44, DigiKey Programmable: Not Verified.