DF80-40P-0.5SD(52)
DF80-40P-0.5SD(52) Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN PLUG 40POS SOLDER GOLD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Closed End
Connector Type: Plug
Contact Finish: Gold
Color: Black
Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle
Wire Gauge: 32-36 AWG, 40-46 AWG
Number of Positions: 40
Pitch: 0.020" (0.50mm)
Contact Type: Outer Shroud Contact
Fastening Type: Latch Lock
Wire Type: Discrete or Ribbon Cable
Cable Termination: Solder
Number of Rows: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN PLUG 40POS SOLDER GOLD, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Closed End, Connector Type: Plug, Contact Finish: Gold, Color: Black, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Right Angle, Wire Gauge: 32-36 AWG, 40-46 AWG, Number of Positions: 40, Pitch: 0.020" (0.50mm), Contact Type: Outer Shroud Contact, Fastening Type: Latch Lock, Wire Type: Discrete or Ribbon Cable, Cable Termination: Solder, Number of Rows: 1.