Продукція > MURATA ELECTRONICS > DFE252010R-H-2R2M=P2
DFE252010R-H-2R2M=P2
DFE252010R-H-2R2M=P2 Murata Electronics
product-1023402.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 2.2uH 126mOhms 2.1A +/-20%
на замовлення 2379 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук