Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > DFL75-2LPP-084N9D-A-500
DFL75-2LPP-084N9D-A-500
DFL75-2LPP-084N9D-A-500 Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: COAX CBL D.FL75 TO D.FL75 19.6"
Packaging: Bag
Color: Green
Length: 19.69" (500.00mm)
Style: D.FL75 to D.FL75
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable
1st Connector: D.FL75 Plug, Right Angle
2nd Connector: D.FL75 Plug, Right Angle
Frequency - Max: 12 GHz
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 75 Ohms
на замовлення 430 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: COAX CBL D.FL75 TO D.FL75 19.6", Packaging: Bag, Color: Green, Length: 19.69" (500.00mm), Style: D.FL75 to D.FL75, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Cable Type: 1.50mm OD Coaxial Cable, 1st Connector: D.FL75 Plug, Right Angle, 2nd Connector: D.FL75 Plug, Right Angle, Frequency - Max: 12 GHz, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 75 Ohms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DFL75-2LPP-084N9D-A-500 DFL75-2LPP-084N9D-A-500 Виробник : Hirose Connector D.FL75_Catalog_ed_D_FL75_CAT.pdf RF Cable Assemblies 500mm lnth dbl ended terminated cable