Продукція > FESTO CORPORATION > DFM-16-20-B-PPV-A-KF
DFM-16-20-B-PPV-A-KF
DFM-16-20-B-PPV-A-KF Festo Corporation
609345
Виробник: Festo Corporation
Description: GUIDED DRIVE
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 29 ~ 145 PSI (2 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -5°C ~ 60°C
Stroke Length: 0.787" (20.00mm)
Connection Method: M5
Operation: Double Acting
Construction: Guided Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GUIDED DRIVE, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 29 ~ 145 PSI (2 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -5°C ~ 60°C, Stroke Length: 0.787" (20.00mm), Connection Method: M5, Operation: Double Acting, Construction: Guided Cylinder.