DFM-16-50-P-A-GF
DFM-16-50-P-A-GF Festo Corporation
170837
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 29 ~ 145 PSI (2 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 1.969" (50.00mm)
Connection Method: M5
Part Status: Active
Operation: Double Acting
Construction: Guided Cylinder
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GUIDED DRIVE, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 29 ~ 145 PSI (2 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 1.969" (50.00mm), Connection Method: M5, Part Status: Active, Operation: Double Acting, Construction: Guided Cylinder.