DFM-16-50-P-A-KF Festo Corporation
D15000100121980.PDF
Виробник: Festo Corporation
Description: GUIDED DRIVE
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 29 ~ 145 PSI (2 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -5°C ~ 60°C
Stroke Length: 1.969" (50.00mm)
Construction: Guided Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GUIDED DRIVE, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 29 ~ 145 PSI (2 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -5°C ~ 60°C, Stroke Length: 1.969" (50.00mm), Connection Method: M5, Operation: Double Acting, Construction: Guided Cylinder.