DFM-25-50-P-A-GF
DFM-25-50-P-A-GF Festo Corporation
170851
Виробник: Festo Corporation
Description: GUIDED DRIVE
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 21.8 ~ 145 PSI (1.5 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 1.969" (50.00mm)
Connection Method: G1/8
Part Status: Active
Operation: Double Acting
Construction: Guided Cylinder
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GUIDED DRIVE, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 21.8 ~ 145 PSI (1.5 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 1.969" (50.00mm), Connection Method: G1/8, Part Status: Active, Operation: Double Acting, Construction: Guided Cylinder.