Продукція > FESTO CORPORATION > DFM-32-160-B-PPV-A-GF
DFM-32-160-B-PPV-A-GF
DFM-32-160-B-PPV-A-GF Festo Corporation
578880
Виробник: Festo Corporation
Description: GUIDED DRIVE
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 21.8 ~ 145 PSI (1.5 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 6.299" (160.00mm)
Connection Method: G1/8
Operation: Double Acting
Construction: Guided Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GUIDED DRIVE, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 21.8 ~ 145 PSI (1.5 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 6.299" (160.00mm), Connection Method: G1/8, Operation: Double Acting, Construction: Guided Cylinder.