Продукція > VISHAY > DFNA10-1TS
DFNA10-1TS
DFNA10-1TS Vishay
dfndiv.pdf
Виробник: Vishay
Res Thin Film NET 10K Ohm/1K Ohm 0.1% 0.4W ±25ppm/°C ISOL Molded 8-Pin DFN Flat SMD T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук