DFNA50-1T5
DFNA50-1T5 Vishay Dale Thin Film
dfndiv.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES NETWORK 4 RES MULT OHM 8VDFN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Resistance (Ohms): 1k, 50k
Tolerance: ±0.1%
Power Per Element: 50mW
Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Voltage Divider (TCR Matched)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Active
Resistor Matching Ratio: ±0.05%
Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C
Написати відгук
Description: RES NETWORK 4 RES MULT OHM 8VDFN, Packaging: Tape & Reel (TR), Resistance (Ohms): 1k, 50k, Tolerance: ±0.1%, Power Per Element: 50mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad, Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Voltage Divider (TCR Matched), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Active, Resistor Matching Ratio: ±0.05%, Resistor-Ratio-Drift: ±5ppm/°C, Number of Resistors: 4.