DFNA5002CT1
DFNA5002CT1 Vishay Dale Thin Film
dfn.pdf
Виробник: Vishay Dale Thin Film
Description: RES ARRAY 4 RES 50K OHM 8VDFN
Resistance (Ohms): 50k
Tolerance: ±0.25%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power Per Element: 50mW
Circuit Type: Isolated
Number of Pins: 8
Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad
Temperature Coefficient: ±25ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Supplier Device Package: 8-DFN (4x4)
Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm)
Resistor Matching Ratio: ±0.025%
Resistor-Ratio-Drift: ±3ppm/°C
Number of Resistors: 4
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES ARRAY 4 RES 50K OHM 8VDFN, Resistance (Ohms): 50k, Tolerance: ±0.25%, Packaging: Tape & Reel (TR), Power Per Element: 50mW, Circuit Type: Isolated, Number of Pins: 8, Package / Case: 8-VDFN Exposed Pad, Temperature Coefficient: ±25ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Supplier Device Package: 8-DFN (4x4), Height - Seated (Max): 0.037" (0.95mm), Resistor Matching Ratio: ±0.025%, Resistor-Ratio-Drift: ±3ppm/°C, Number of Resistors: 4.