Продукція > VISHAY > DFP1611270RFD05
DFP1611270RFD05
DFP1611270RFD05 Vishay
dfp.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 270 Ohm 1% 0.65W ±100ppm/°C ISOL Ceramic 16-Pin Flat SMD Tube
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук