Продукція > VISHAY > DFP1612180RGD05
DFP1612180RGD05
DFP1612180RGD05 Vishay
dfp.pdf
Виробник: Vishay
Res Thick Film NET 180 Ohm 2% 0.65W ±100ppm/°C BUS Ceramic 16-Pin Flat SMD Tube
Написати відгук