DFPC-100-80-D Festo Corporation
Виробник: Festo Corporation
Description: LINEAR DRIVE
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Features: ISO Standardized
Operating Pressure: 8.7 ~ 116 PSI (0.6 ~ 8 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 3.150" (80.00mm)
Connection Method: G1/8
Operation: Double Acting
Construction: Compact Cylinder
Написати відгук
Description: LINEAR DRIVE, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Features: ISO Standardized, Operating Pressure: 8.7 ~ 116 PSI (0.6 ~ 8 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 3.150" (80.00mm), Connection Method: G1/8, Operation: Double Acting, Construction: Compact Cylinder.