DFSP-20-20-PF-PA
DFSP-20-20-PF-PA Festo Corporation
576089
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 21.8 ~ 145 PSI (1.5 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -10°C ~ 80°C
Stroke Length: 0.787" (20.00mm)
Connection Method: M5
Shaft Detail: Tapped M3
Operation: Single Acting
Написати відгук
Description: STOPPER CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 21.8 ~ 145 PSI (1.5 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -10°C ~ 80°C, Stroke Length: 0.787" (20.00mm), Connection Method: M5, Shaft Detail: Tapped M3, Operation: Single Acting, Construction: Stopper Cylinder.