DFSP-20-20-S-PA
DFSP-20-20-S-PA Festo Corporation
576074
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 21.8 ~ 145 PSI (1.5 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -10°C ~ 80°C
Stroke Length: 0.787" (20.00mm)
Connection Method: M5
Operation: Double Acting
Construction: Stopper Cylinder
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STOPPER CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 21.8 ~ 145 PSI (1.5 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -10°C ~ 80°C, Stroke Length: 0.787" (20.00mm), Connection Method: M5, Operation: Double Acting, Construction: Stopper Cylinder.