DFSP-32-25-PF-PA
DFSP-32-25-PF-PA Festo Corporation
576113
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -10°C ~ 80°C
Stroke Length: 0.984" (25.00mm)
Connection Method: G1/8
Shaft Detail: Tapped M6
Operation: Single Acting
Construction: Stopper Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STOPPER CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -10°C ~ 80°C, Stroke Length: 0.984" (25.00mm), Connection Method: G1/8, Shaft Detail: Tapped M6, Operation: Single Acting, Construction: Stopper Cylinder.