DG200-14A Tri-Mag, LLC
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 48V 200W
Packaging: Bulk
Power (Watts): 200W (300W Forced Air)
Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.56" H (127.0mm x 76.2mm x 39.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60950-1
Current - Output 1: 6.3 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 200W, Packaging: Bulk, Power (Watts): 200W (300W Forced Air), Features: Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.56" H (127.0mm x 76.2mm x 39.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60950-1, Current - Output 1: 6.3 A.