DG200-3EC Tri-Mag, LLC
DG200Series-2014-01.pdf
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 18V 200W
Packaging: Box
Power (Watts): 200W (300W Forced Air)
Features: PFC, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 18V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 11.1 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 18V 200W, Packaging: Box, Power (Watts): 200W (300W Forced Air), Features: PFC, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 18V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 11.1 A.