DG200M-GEU Tri-Mag, LLC
DG200Series-2014-01.pdf
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 28V 200W
Power (Watts): 200W (300W Forced Air)
Features: PFC, Standby Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: Medical
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 28V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Current - Output 1: 7.2 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 28V 200W, Power (Watts): 200W (300W Forced Air), Features: PFC, Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.42" H (127.0mm x 76.2mm x 36.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating), Applications: Medical, Approval Agency: CB, CE, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 28V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Current - Output 1: 7.2 A.