Продукція > DEGSON > DG500A3-5.08-03P
DG500A3-5.08-03P DEGSON
DG500A3.pdf
Виробник: DEGSON
Клеммник 3конт. шаг 5.08 мм 10A 300V 3-х ур Група товару: Клемники Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук