Продукція > DEGSON > DG78C-03P-13
DG78C-03P-13 DEGSON
Виробник: DEGSON
Клемник барьерный 3 конт. шаг 13мм 600В, 40А, AWG 18-10 Група товару: Клемники Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук