Продукція > WXDH > DGCP120F65M2 DONGHAI
DGCP120F65M2 DONGHAI WXDH
TDGC100f65m_WXDH_0001.pdf
Виробник: WXDH
Код виробника: DGCP120F65M2 RoHS Transistor IGBT ; 650V; 30V; 160A; 360A; 500W; 4,0V~6,5V; 300nC; -55°C~175°C; Transistors
кількість в упаковці: 30 шт
на замовлення 30 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: DGCP120F65M2 RoHS Transistor IGBT ; 650V; 30V; 160A; 360A; 500W; 4,0V~6,5V; 300nC; -55°C~175°C; Transistors, кількість в упаковці: 30 шт.