DGH156Q2R7
DGH156Q2R7 Cornell Dubilier Electronics (CDE)
DGH.pdf
Виробник: Cornell Dubilier Electronics (CDE)
Description: CAPACITOR 15F -10%, +30% 2.7V TH
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 F
Voltage - Rated: 2.7 V
на замовлення 1663 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAPACITOR 15F -10%, +30% 2.7V TH, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.492" Dia (12.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 30mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.260" (32.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 F, Voltage - Rated: 2.7 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DGH156Q2R7 DGH156Q2R7 Виробник : CDE / Illinois Capacitor DGH.pdf Supercapacitors / Ultracapacitors 15F 2.7V 30%/-10% Radial