DGH705Q2R7
DGH705Q2R7 CDE / Illinois Capacitor
DGH.pdf
Виробник: CDE / Illinois Capacitor
Supercapacitors / Ultracapacitors 7F 2.7V 30%/-10% Radial
на замовлення 1614 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAPACITOR 7F -10%, +30% 2.7V TH, Tolerance: -10%, +30%, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Termination: PC Pins, ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm @ 1kHz, Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C, Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm), Capacitance: 7 F, Voltage - Rated: 2.7 V.
Інші пропозиції DGH705Q2R7
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DGH705Q2R7 DGH705Q2R7 Виробник : Cornell Dubilier Electronics (CDE) DGH.pdf Description: CAPACITOR 7F -10%, +30% 2.7V TH
Tolerance: -10%, +30%
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Termination: PC Pins
ESR (Equivalent Series Resistance): 55mOhm @ 1kHz
Lifetime @ Temp.: 1500 Hrs @ 85°C
Height - Seated (Max): 1.063" (27.00mm)
Capacitance: 7 F
Voltage - Rated: 2.7 V