DGK060-14 Tri-Mag, LLC
DGK060Series-2014-01.pdf
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 48V 60W
Packaging: Box
Power (Watts): 60W
Features: Universal Input
Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 0.97" H (101.6mm x 50.8mm x 24.6mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Efficiency: 85%
Voltage - Output 1: 48V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 1.25 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 60W, Packaging: Box, Power (Watts): 60W, Features: Universal Input, Size / Dimension: 4.00" L x 2.00" W x 0.97" H (101.6mm x 50.8mm x 24.6mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Efficiency: 85%, Voltage - Output 1: 48V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 1.25 A.