Продукція > WXDH > DGN30F65M2 DONGHAI
DGN30F65M2 DONGHAI WXDH
TDGC30f65m_WXDH_0001.pdf
Виробник: WXDH
Код виробника: DGN30F65M2 RoHS Transistor IGBT ; 650V; 30V; 60A; 180A; 230W; 5,0V~7,0V; 48nC; -45°C~175°C; Transistors
кількість в упаковці: 30 шт
на замовлення 60 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: DGN30F65M2 RoHS Transistor IGBT ; 650V; 30V; 60A; 180A; 230W; 5,0V~7,0V; 48nC; -45°C~175°C; Transistors, кількість в упаковці: 30 шт.