Продукція > FESTO CORPORATION > DGPL-25-250-PPV-A-B-KF
DGPL-25-250-PPV-A-B-KF Festo Corporation
Виробник: Festo Corporation
Description: LINEAR DRIVE
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 29 ~ 116 PSI (2 ~ 8 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Stroke Length: 9.843" (250.00mm)
Connection Method: G1/8
Operation: Double Acting
Construction: Compact Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINEAR DRIVE, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 29 ~ 116 PSI (2 ~ 8 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Stroke Length: 9.843" (250.00mm), Connection Method: G1/8, Operation: Double Acting, Construction: Compact Cylinder.