Продукція > DEGSON > DGR200-04P-13-00A(H)
DGR200-04P-13-00A(H) DEGSON
Виробник: DEGSON
Клемник барьерный 4 конт. шаг 36мм 600В, 200А, на DIN-рейку Група товару: Клемники Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук