DGSL-10-30-Y3A Festo Corporation
Виробник: Festo Corporation
Description: MINI SLIDE
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 21.8 ~ 116 PSI (1.5 ~ 8 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Stroke Length: 1.181" (30.00mm)
Connection Method: M5
Operation: Double Acting
Construction: Guided Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MINI SLIDE, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 21.8 ~ 116 PSI (1.5 ~ 8 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Stroke Length: 1.181" (30.00mm), Connection Method: M5, Operation: Double Acting, Construction: Guided Cylinder.