DGSL-12-80-PA
DGSL-12-80-PA Festo Corporation
543966
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 15 ~ 116 PSI (1 ~ 8 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Stroke Length: 3.150" (80.00mm)
Написати відгук
Description: MINI SLIDE, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 15 ~ 116 PSI (1 ~ 8 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Stroke Length: 3.150" (80.00mm), Connection Method: M5, Operation: Double Acting, Construction: Guided Cylinder.