DGST-20-80-E1A
DGST-20-80-E1A Festo Corporation
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 14.5 ~ 116 PSI (1 ~ 8 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Stroke Length: 3.150" (80.00mm)
Connection Method: G1/8
Part Status: Active
Operation: Double Acting
Construction: Guided Cylinder
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MINI SLIDE, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 14.5 ~ 116 PSI (1 ~ 8 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Stroke Length: 3.150" (80.00mm), Connection Method: G1/8, Part Status: Active, Operation: Double Acting, Construction: Guided Cylinder.