DGST-20-80-PA
DGST-20-80-PA Festo Corporation
Packaging: Bulk
Part Status: Active
Features: ISO Standardized
Operating Pressure: 14.5 ~ 116 PSI (1 ~ 8 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -10°C ~ 60°C
Stroke Length: 3.150" (80.00mm)
Construction: Guided Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MINI SLIDE, Packaging: Bulk, Part Status: Active, Features: ISO Standardized, Operating Pressure: 14.5 ~ 116 PSI (1 ~ 8 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -10°C ~ 60°C, Stroke Length: 3.150" (80.00mm), Connection Method: G1/8, Operation: Double Acting, Construction: Guided Cylinder.