DH-20G50015
DH-20G50015 Cvilux USA
DH50629A.pdf
Виробник: Cvilux USA
Description: COAX CBL MHF1 TO SMA 1.9"
Packaging: Bag
Color: Brown
Length: 1.969" (50.00mm)
2nd Contact Gender: Female
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 356 шт:
Написати відгук
Description: COAX CBL MHF1 TO SMA 1.9", Packaging: Bag, Color: Brown, Length: 1.969" (50.00mm), Style: I-PEX MHF1 to SMA, 1st Connector: I-PEX MHF1 Plug, Right Angle, 2nd Connector: SMA Jack, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Female, Overall Impedance: 50 Ohms.