DH-20G50017
DH-20G50017 Cvilux USA
DH-20G50017.pdf
Виробник: Cvilux USA
Description: COAX CBL MHF1 TO SMA 5.9"
Packaging: Bag
Color: Brown
Length: 5.906" (150.00mm)
Style: I-PEX MHF1 to SMA
1st Connector: I-PEX MHF1 Plug, Right Angle
2nd Connector: SMA Plug
1st Contact Gender: Female
2nd Contact Gender: Male
Overall Impedance: 50 Ohms
на замовлення 5555 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COAX CBL MHF1 TO SMA 5.9", Packaging: Bag, Color: Brown, Length: 5.906" (150.00mm), Style: I-PEX MHF1 to SMA, 1st Connector: I-PEX MHF1 Plug, Right Angle, 2nd Connector: SMA Plug, Part Status: Active, 1st Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 2nd Connector Mounting Type: Free Hanging (In-Line), 1st Contact Gender: Female, 2nd Contact Gender: Male, Overall Impedance: 50 Ohms.