Продукція > WXDH > DH100P20 DONGHAI
DH100P20 DONGHAI
DH100P20 DONGHAI WXDH
TDH100p20_0001.pdf
Виробник: WXDH
Код виробника: DH100P20 RoHS Transistor P-Channel MOSFET; 100V; 20V; 95mOhm; 20A; 70W; -55°C ~ 150°C; Similar to: IRF9540PBF; IRF9540PBF-BE3; IRF9540NPBF; Transistors
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 190 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: DH100P20 RoHS Transistor P-Channel MOSFET; 100V; 20V; 95mOhm; 20A; 70W; -55°C ~ 150°C; Similar to: IRF9540PBF; IRF9540PBF-BE3; IRF9540NPBF; Transistors, кількість в упаковці: 50 шт.