Продукція > KEMET > DH106M016S9BAAKPLP
DH106M016S9BAAKPLP
DH106M016S9BAAKPLP Kemet
kem_a4049_edh.pdf
Виробник: Kemet
Cap Aluminum Lytic 10uF 16V 20% (4 X 5.4mm) SMD 28mA 2000h 105°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук