DH22U1NASZZ
DH22U1NASZZ CIT Relay and Switch
Switch-DH22U.pdf
Виробник: CIT Relay and Switch
Description: SWITCH PB SPDT 3A 125V
Features: Stainless Steel
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 3A (AC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPDT
Type: Anti-Vandal
Switch Function: On-Mom
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Termination Style: Solder Lug
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.00mm Dia
Color - Actuator/Cap: Silver
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 125 V
на замовлення 117 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PB SPDT 3A 125V, Features: Stainless Steel, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 3A (AC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPDT, Type: Anti-Vandal, Switch Function: On-Mom, Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Termination Style: Solder Lug, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 22.00mm Dia, Color - Actuator/Cap: Silver, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 125 V.