Продукція > WXDH > DHD12N10 DONGHAI
DHD12N10 DONGHAI
DHD12N10 DONGHAI WXDH
TDHD12n10_0001.pdf
Виробник: WXDH
Код виробника: DHD12N10 RoHS Transistor N-Channel MOSFET; 100V; 20V; 110mOhm; 12A; 28W; -55°C ~ 175°C; Similar to: IRLR120NPBF; IRLR120NTRLPBF; IRLR120NTRPBF; Transistors
кількість в упаковці: 400 шт
на замовлення 400 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: DHD12N10 RoHS Transistor N-Channel MOSFET; 100V; 20V; 110mOhm; 12A; 28W; -55°C ~ 175°C; Similar to: IRLR120NPBF; IRLR120NTRLPBF; IRLR120NTRPBF; Transistors, кількість в упаковці: 400 шт.