Продукція > WXDH > DHD50N03 DONGHAI
DHD50N03 DONGHAI
DHD50N03 DONGHAI WXDH
TDHD50n03_0001.pdf
Виробник: WXDH
Код виробника: DHD50N03 RoHS Transistor N-Channel MOSFET; 30V; 20V; 7.5mOhm; 50A; 60W; -55°C ~ 175°C; Similar to: IRLR8729PBF; IRLR8729TRLPBF; IRLR8729TRPBF; Transistors
кількість в упаковці: 75 шт
на замовлення 95 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
Відгуки про товар
Написати відгук
Код виробника: DHD50N03 RoHS Transistor N-Channel MOSFET; 30V; 20V; 7.5mOhm; 50A; 60W; -55°C ~ 175°C; Similar to: IRLR8729PBF; IRLR8729TRLPBF; IRLR8729TRPBF; Transistors, кількість в упаковці: 75 шт.