DHF030-8A Tri-Mag, LLC
DHF030_Series_web.pdf
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 15V 30W
Packaging: Box
Power (Watts): 30W (36W Forced Air)
Features: Universal Input
Size / Dimension: 2.76" L x 1.57" W x 0.90" H (70.0mm x 40.0mm x 23.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 87%
Voltage - Output 1: 15V
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 2 A
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 15V 30W, Packaging: Box, Power (Watts): 30W (36W Forced Air), Features: Universal Input, Size / Dimension: 2.76" L x 1.57" W x 0.90" H (70.0mm x 40.0mm x 23.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, Efficiency: 87%, Voltage - Output 1: 15V, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 2 A.