DHF060-7H Tri-Mag, LLC
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: POWER SUPPLY
Packaging: Bulk
Power (Watts): 60W (80W Forced Air)
Features: PFC, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 3.17" L x 2.00" W x 0.95" H (80.5mm x 50.8mm x 24.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 84%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 60601-1; 60950-1
Current - Output 1: 6.67 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: POWER SUPPLY, Packaging: Bulk, Power (Watts): 60W (80W Forced Air), Features: PFC, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 3.17" L x 2.00" W x 0.95" H (80.5mm x 50.8mm x 24.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, Efficiency: 84%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 60601-1; 60950-1, Current - Output 1: 6.67 A.