DHF080-7A
DHF080-7A Tri-Mag, LLC
DHF080_Series_web.pdf
Виробник: Tri-Mag, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 12V 80W
Power (Watts): 80W (100W Forced Air)
Features: Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.01" L x 2.00" W x 1.12" H (101.9mm x 50.8mm x 28.5mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 89%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Current - Output 1: 6.66 A
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 80W, Power (Watts): 80W (100W Forced Air), Features: Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.01" L x 2.00" W x 1.12" H (101.9mm x 50.8mm x 28.5mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, Efficiency: 89%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Current - Output 1: 6.66 A.