DHP106095S-390MHF
DHP106095S-390MHF ITG Electronics, Inc.
935c00daa3dcdd25f466d287edac2f53.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 39UH 15.6A 8.6MOHM TH
Tolerance: ±20%
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Vertical
Size / Dimension: 1.063" L x 0.724" W (27.00mm x 18.40mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 8.6mOhm
Current - Saturation (Isat): 18.1A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 300 kHz
Height - Seated (Max): 0.949" (24.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 39 µH
Current Rating (Amps): 15.6 A
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 39UH 15.6A 8.6MOHM TH, Tolerance: ±20%, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Vertical, Size / Dimension: 1.063" L x 0.724" W (27.00mm x 18.40mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 8.6mOhm, Current - Saturation (Isat): 18.1A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 300 kHz, Height - Seated (Max): 0.949" (24.10mm), Part Status: Active, Inductance: 39 µH, Current Rating (Amps): 15.6 A.