DHP106095S-620MHF
DHP106095S-620MHF ITG Electronics, Inc.
935c00daa3dcdd25f466d287edac2f53.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 62UH 12A 14.7 MOHM TH
на замовлення 30 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 30
Відгуки про товар
Написати відгук